Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Дата: 28 січня 2020 о 13:01, Оновлено 13 листопада 2021 о 10:05
Автор: Іванюк В. О.

Віртуальна книжкова виставка

До Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек

« Краєзнавство у шкільній бібліотеці»

«Рідна земля- мов колиска золота».

Шановні читачі шкільної бібліотеки! Пропоную вам познайомитися з краєзнавчою літературою про село Гореничі та  творчістю письменників, що проживають в селі Гореничі. В їхніх творах оспівуються найбільші людські цінності: любов до рідної землі, до людей, що на ній проживають, краса рідної природи, відтворюються серйозні проблеми нашого життя. Ці книги можна почитати в нашій шкільній бібліотеці.

Акція - "Подаруй бібліотеці книгу"

Приємно, що батьки та учні нашої школи відгукуються на  акцію і приносять до бібліотеки книги, які вже перечитали. Ми дуже вдячні учневі 7-б класу Курганському Іллі, батькам та учням 5-б класу, які подарували бібліотеці свої вже прочитані книги.

Дякуємо всім батькам та учням, які допомагають оновлювати бібліотечний фонд нашої шкільної бібліотеки. А  також  запрошуємо інших батьків та учнів долучатися до цієї акції.

Бібліотечні уроки

Під час Місячника шкільних бібліотек проведено бібліотечні уроки для учнів перших класів на тему «Твій друг книга-бережи її», а для других класів показано презентацію до Дня українського козацтва  «Про славних українських козаків».

Всеукраїнський день бібліотек

30 вересня — найчитальніший день року, адже у 1998 році Президент України підписав Указ, яким затвердив Всеукраїнський день бібліотек.

У цей день вітання з професійним святом приймають бібліотекарі — провідники у світ знань, казок, подорожей, фантастики, наукових відкриттів. Їм відомі секрети класифікації книг, складання бібліографічних довідників та каталогів.

Сьогодні в Україні налічується близько 40 тисяч бібліотек. У них працює понад 52 870 співробітників, а послугами книгосховищ користуються більше 17 мільйонів 490 тисяч читачів. Спробуйте тепер сказати, що бібліотеки — це минуле століття. Нічого подібного!

До Всеукраїнського дня бібліотек організована книжкова виставка для учнів молодших класів «Всі ми діти твої, Україно», на якій виставлені книги про Україну та твори українських письменників.

Міжнародний день шкільних бібліотек

Засновником цієї календарної події виступає всесвітня організація ЮНЕСКО, за ініціативою Міжнародної  асоціації шкільних бібліотек і вперше свято було проведено в 1999-му році. Дата святкування Міжнародного дня шкільних бібліотек в багатьох країнах, зокрема і в Україні - щорічно в четвертий понеділок жовтня. В Англії, наприклад, цей День відзначається вперший понеділок жовтня.

Вперше його проголосив президент Міжнародної асоціації шкільних бібліотек Бланк Вулз. У 2005 році офіційний статус свята підтвердив уже новий президент цієї організації Пітер Дженко. Основна мета цього дня – привернути увагу суспільства до критичного становища, в  якому опинилися шкільні бібліотеки сьогодні.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.