Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС

Date: 29 квітня 2021 о 10:16, Refreshed 15 травня 2021 о 10:56

про конкурс на заміщення вакантної посади директора

Гореницької загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів

Білогородської сільської ради

Бучанського району Київської області

Дата 29 квітня 2021 року

Відділ освіти Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області у зв’язку із завершенням строкового трудового договору діючого директора Гореницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області оголошує конкурс на заміщення посади директора Гореницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області.

Найменування і місцезнаходження закладу освіти: Гореницька загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області

08114 вул. Соборна, 150, с. Гореничі, Бучанський район, Київська область.

Найменування посади:  директор Гореницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області.

Умови оплати праці: посадовий оклад, доплати, надбавки директору закладу освіти встановлюються відповідно до постанови КМУ від 30.08.2002 №1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» та наказу МОН від 26.09.2005 №557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», інших нормативних документів.

Кваліфікаційні  вимоги:

-громадянство України;

-вільне володіння державною мовою;

-вища освіта ступеня не нижче магістра (спеціаліста);

-стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років;

-стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Вичерпний перелік документів для участі у конкурсі:

- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копія документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- копія документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

- документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою (документ державного зразка про середню/вищу освіту, в якому зазначено про вивчення предмету/дисципліни, що підтверджують знання української мови, або посвідчення щодо вільного володіння державною мовою, отримані до 25 жовтня 2019 року);

- копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

- довідка про відсутність судимості;

-довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Термін прийняття документів: до 28 травня 2021 року.

Дата і місце початку конкурсного відбору: о 10:00 год. 08 червня 2021 року у приміщені актової зали будинку культури (с. Святопетрівське, вул. Центральна, 123).

Етапи проведення конкурсного відбору та тривалість конкурсного відбору:

перший етап – тестова перевірка знань та вирішення ситуаційного завдання (тривалість виконання завдань кандидатом (-ами) – 1 год. 30 хв.),

другий етап – публічна та відкрита презентація державною мовою перспективного плану розвитку Гореницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області.

Місце подання документів для участі в конкурсі: відділ освіти Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області,

с. Святопетрівське, вул. Володимирська, 2-Б, каб. № 3.

Прийом документів здійснюватиметься з понеділка по п’ятницю з 8:30 по 17:00 год, обід щоденно з 13:00 год. по 13:30 год.

Контакти уповноваженої особи: Чала Ольга Василівна, завідувач сектору загальної освіти, к.т. +38-050-274-17-10, bilogorod.osvita@ukr.net

НАКАЗ ПРО ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ

Comments:
Only authorized users can leave comments.